Get Adobe Flash player

 

Przedsiębiorstwo Transportowo – Budowlane „TRANSWOJ” Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie przy ul. Zaciszańskiej 18b jest obecne na rynku od 1988 roku. Głównym profilem naszej działalności jest szeroko pojęte budownictwo oraz usługi transportowe.

Specjalizujemy się w realizacjach obiektów mieszkaniowych wielorodzinnych, użyteczności publicznej „pod klucz”, robotach termomodernizacyjnych budynków mieszkaniowych, robotach drogowych – brukarskich, robotach remontowo – adaptacyjnych, robotach ziemnych, usługach karczowania i pielęgnacji drzew oraz szeregu innych.

 

Zawarto\u015b\u0107 tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

\

','hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" />

 

Rocznie wykonujemy kilkadziesiąt tysięcy m2 dociepleń w różnych technologiach oraz kilka tysięcy m2 nawierzchni brukowych.

Wśród naszych partnerów możemy wymienić Urząd Miasta Częstochowy, Zakład Gospodarki Mieszkaniowej, Śródmiejską Spółdzielnię Mieszkaniową, Politechnikę Częstochowską, Własnościową Spółdzielnię Mieszkaniową „NASZ DOM” i innych.

Podejmujemy się także realizacji robót budowlanych i konserwatorskich w obiektach zabytkowych, np. modernizacja zabytkowej kamienicy przy ul. Katedralnej 8 w Częstochowie, gdzie odkryto unikalne na skalę krajową polichromie na ścianach i stropach pomieszczeń.

Elewacja kamienicy zajęła pierwsze miejsce w dorocznym konkursie „Fasada Roku” w 2008 r. organizowanym przez znanego producenta materiałów budowlanych firmę „BAUMIT”.

Realizujemy również przedsięwzięcia nietypowe jak kompleksowa przebudowa i wyposażenie w sprzęt audiowizualny Auli AMF Politechniki Częstochowskiej.

Dysponujemy własnym zapleczem magazynowo–biurowym oraz sprzętowym przy ul. Zaciszańskiej 18b w Częstochowie.

Posiadamy sprzęt niezbędny do realizacji naszych przedsięwzięć jak również do wynajmu dla jednostek zewnętrznych:


• podnośniki montażowe do 35 m
• koparko – ładowarki Caterpillar
• samochody ciężarowe samowyładowcze 4 – 10 t
• samochody ciężarowe z HDS

Zatrudniamy stałą, wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników (ponad 120 osób) co pozwala nam podejmować nowe zadania z zakresu budownictwa i gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług.

 

Google+

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Aktualności

Witamy na nowej stronie internetowej firmy TRANSWOJ